Navi
Koululaiset / Palloilusarjat / Salibandy / Valtakunnallinen lopputurnaus 2018

Valtakunnallinen lopputurnaus 

HELSINGISSÄ, MYLLYPURON ARENA CENTER 24.-25.4.2018

Joukkueet arvottu kaavioihin

LUKIO

      LUKIO 24.4.  
         
      2  
      Ilta-Sanomat  
10:00 A Liminka (PL)   Seinäjoki (PL)
10:50 A Seinäjoki (PL)   Alueen 5 mestari (PL)
11:40 A Alueen 5 mestari (PL)   Liminka (PL)
12:40 P5-6 Lohkon A 3. (PL)   Lohkon B 3. (PL)
13:40 PVE Lohkon A 1. (PL)   Lohkon B 2. (PL)
14:40 PFIN VOI PA1./PB2.   VOI PB1./PA2.
         
         
      3  
      Oltermanni  
10:00 B PSYL, Pori (PL)   Sotunki, Vantaa (PL)
10:50 B Sotunki, Vantaa (PL)   Lyseo, Vaasa (PL)
11:40 B Lyseo, Vaasa (PL)   PSYL, Pori (PL)
12:40     Tauko  
13:40 PVE Lohkon B 1. (PL)   Lohkon A 2. (PL)
14:40 PPR HÄV PB1./PA2.   HÄV PA1./PB2.
         
         
      4  
      Kopio Niini  
10:00 A Ilmajoki (TL)   Järvenpää (TL)
10:50 A Järvenpää (TL)   Sievi (TL)
11:40 A Sievi (TL)   Ilmajoki (TL)
12:40 T5-6 Lohkon A 3. (TL)   Lohkon B 3. (TL)
13:40 TVE Lohkon A 1. (TL)   Lohkon B 2. (TL)
14:40 TFIN VOI TA1./TB2.   VOI TB1./TA2.
         
         
      5  
      Tupla  
10:00 B Lyseo, Lahti (TL)   Uusikaupunki (TL)
10:50 B Uusikaupunki (TL)   Kastelli, Oulu (TL)
11:40 B Kastelli, Oulu (TL)   Lyseo, Lahti (TL)
12:40     Tauko  
13:40 TVE Lohkon B 1. (TL)   Lohkon A 2. (TL)
14:40 TPR HÄV TA1./TB2.   HÄV TB1./TA2.

YLÄKOULU

      YLÄKOULU 25.4.  
         
      2  
      Ilta-Sanomat  
10:00 A Liminganlahti, Liminka (PYK)   Vaajakoski, Jyväskylä (PYK)
10:50 A Vaajakoski, Jyväskylä (PYK)   Nurmo, Seinäjoki (PYA)
11:40 A Nurmo, Seinäjoki (PYA)   Liminganlahti, Liminka (PYK)
12:40 P5-6 Lohkon A 3. (PYK)   Lohkon B 3. (PYK)
13:40 PVE Lohkon A 1. (PYK)   Lohkon B 2. (PYK)
14:40 PFIN VOI PA1./PB2.   VOI PB1./PA2.
         
         
      3  
      Oltermanni  
10:00 B Turenki, Janakkala (PYK)   Lyseo, Joensuu (PYK)
10:50 B Lyseo, Joensuu (PYK)   Salapusselkä, Lahti (PYK)
11:40 B Salapusselkä, Lahti (PYK)   Turenki, Janakkala (PYK)
12:40     Tauko  
13:40 PVE Lohkon B 1. (PYK)   Lohkon A 2. (PYK)
14:40 PPR HÄV PB1./PA2.   HÄV PA1./PB2.
         
         
      4  
      Kopio Niini  
10:00 A Nilo, Kuusamo (TYA)   Etelänummi, Pietarsaari (TYA)
10:50 A Etelänummi, Pietarsaari (TYA)   Kontiolahti (TYA)
11:40 A Kontiolahti (TYA)   Nilo, Kuusamo (TYA)
12:40 T5-6 Lohkon A 3. (TYK)   Lohkon B 3. (TYK)
13:40 TVE Lohkon A 1. (TYK)   Lohkon B 2. (TYK)
14:40 TFIN VOI TA1./TB2.   VOI TB1./TA2.
         
         
      5  
      Tupla  
10:00 B PHYK, Helsinki (TYA)   Yhteiskoulu, Parkano (TYA)
10:50 B Yhteiskoulu, Parkano (TYA)   Vesilahti (TYA)
11:40 B Vesilahti (TYA)   PHYK, Helsinki (TYA)
12:40     Tauko  
13:40 TVE Lohkon B 1. (TYK)   Lohkon A 2. (TYK)
14:40 TPR HÄV TA1./TB2.   HÄV TB1./TA2.