Navi
Open keidas / Opettajaliikunta / Kaukalopallo / A-sarja kaukis 2018

opettajien a-sarjan kaukalopallo

28.4.-29.4.2018 Holiday Club Saimaa ja Imatran jääahalli

  ott voi tas häv pis teh pää
Lohko a              
Lappeenranta 0 0 0 0 0 0 0
Haukipudas 0 0 0 0 0 0 0
Mikkelin Opet 0 0 0 0 0 0 0
Varkaus 0 0 0 0 0 0 0
Raahe 0 0 0 0 0 0 0
               
Lohko b ott voi tas häv pis teh pää
Kangasalan Kanuunat 0 0 0 0 0 0 0
Kauko, Kuopio 0 0 0 0 0 0 0
Oulu 2 0 0 0 0 0 0 0
Oulun OPET  I 0 0 0 0 0 0 0
Ylöjärvi 0 0 0 0 0 0 0
     Lauantai 28.4.  IMATRA  
         
10:00 Lohko a Varkaus   Lappeenranta
10:35 Lohko a Mikkelin Opet   Raahe
11:10 Jää      
11:25 Lohko a Varkaus   Haukipudas
12:00 Lohko a Raahe   Lappeenranta
12:35 Jää      
12:50 Lohko a Haukipudas   Mikkelin Opet
13:25 Lohko a Raahe   Varkaus
14:00 Jää      
14:15 Lohko a Lappeenranta   Mikkelin Opet
14:50 Lohko a Haukipudas   Raahe
15:25 Jää tyhjä      
         
     Lauantai 28.4.  HOLIDAY CLUB  
10:00 Lohko b Oulu 2   Kangasalan Kanuunat
10:35 Lohko b Kauko, Kuopio   Ylöjärvi
11:10 jää      
11:25 Lohko b Oulun OPET  I   Oulu 2
12:00 Lohko b Kangasalan Kanuunat   Kauko, Kuopio
12:35 jää      
12:50 Lohko b Ylöjärvi   Oulu 2
13:25 Lohko b Oulun OPET  I   Kangasalan Kanuunat
14:00 jää      
14:15 Lohko b Ylöjärvi   Oulun OPET  I
14:50 Lohko b Oulu 2   Kauko, Kuopio
15:25 jää      
15:40 Lohko b Kangasalan Kanuunat   Ylöjärvi
16:15 Lohko b Kauko, Kuopio   Oulun OPET  I
16:50 jää      
17:05 Lohko a Lappeenranta   Haukipudas
17:40 Lohko a Mikkelin Opet   Varkaus
         
         
     Sunnuntai 29.4.  IMATRA  
10:15 5-8 A3   B4
10:50 5-8 B3   A4
11:25 jää      
11:40 5-6 VOI A3-B4   VOI B3-A4
12:15 7-8 HÄV A3-B4   HÄV B3-A4
12:50 jää tyhjä      
         
         
     Sunnuntai 29.4.  HOLIDAY CLUB  
10:00 1-4 A1   B2
10:30 1-4 B1   A2
11:05 jää      
11:20 9-10 (2 erää) A5   B5
11:50 9-10 (2 erää) A5   B5
12:20 jää      
12:35 3-4 HÄV A1-B2   HÄV B1-A2
13:10 jää      
13:20 1-2 VOI A1-B2   VOI B1-A2
13:55 palkinnot      
14:30 jää tyhjä