Navi
Open keidas / Opettajaliikunta / Opettajien salibandy 2018

opettajien salibandy 2018

Vierumäki 3.-4.11.2018

Lopulliset sijoitukset:

C-sarja
1. Sipoo
2. Tuusula
3. Kipinä
4. Hollola
5. Porvoo
6. Nurmijärvi
7. Matlarin enkelit
8. Liperpool
9. Asikkala
10. Oopy
11. Hyvinään reikäpallo
12. Pirkkalan turistit
13. Heinola
14. Lammi-Tuulos
15. Urpo
16. Pipo

D-sarja
1. Siili
2. LahNa
3. MSV Orivesi
4. Hudis
5. After Ski
6. Loopy
7. Lahden lukiot
8. Onnenpyörä

N-sarja
1. Heinola
2. Asikkala

A-sarja
1. The Sons of Gepards, Ylivieska (A)
2. Kangasalan Kanuunat (A)
3. Kouvolan KKP (A)
4. Luukkumaali Blues (A)
5. Nykarleby/Pedersöre (A)

    LAUANTAI      
           
    AREENA 2      
#   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
  KLO        
  9:20        
  10:00 Luukkumaali Blues (A)   Kouvolan KKP (A) 1-2
  10:40 Kangasalan Kanuunat (A)   Nykarleby/Pedersöre (A) 3-1
  11:20 The Sons of Gepards (A)   Kouvolan KKP (A) 4-3
  12:00 Nykarleby/Pedersöre (A)   Luukkumaali Blues (A) 2-4
  12:40 Pipo C   Sipoo C 1-6
  13:20 Kangasalan Kanuunat (A)   The Sons of Gepards (A) 2-2
  14:00 Pirkkalan turistit C   Kipinä C 1-5
  14:40 Kouvolan KKP (A)   Nykarleby/Pedersöre (A) 3-1
  15:20 Sipoo C   Pirkkalan turistit C 4-2
  16:00 The Sons of Gepards (A)   Luukkumaali Blues (A) 4-2
  16:40 Kangasalan Kanuunat (A)   Kouvolan KKP (A) 4-2
  17:20 Nykarleby/Pedersöre (A)   The Sons of Gepards (A) 1-7
2 18:00 (LOHKON C D1). Porvoo   (LOHKON C A2.) Kipinä 1-3
  18:45        
           
    AREENA 3      
#   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
  KLO        
  9:20 Heinola (N)   Asikkala (N) 2-1
  10:00 Nurmijärvi C   Tuusula C 2-2
  10:40 Heinola C   Matlarin Enkelit C 2-2
  11:20 Hyvinkään reikäpallo C   Lammi-Tuulos C 7-7
  12:00 Asikkala C   Hollola C 2-2
  12:40 Lammi-Tuulos C   Tuusula C 1-6
  13:20 Hollola C   Matlarin Enkelit C 5-0
  14:00 Hyvinkään reikäpallo C   Nurmijärvi C 2-3
  14:40 Asikkala C   Heinola C 3-2
  15:20 Tuusula C   Hyvinkään reikäpallo C 5-0
  16:00 Hollola C   Heinola C 4-0
  16:40 Matlarin Enkelit C   Asikkala C 4-3
  17:20 Luukkumaali Blues (A)   Kangasalan Kanuunat (A) 4-4
3 18:00 (LOHKON C B1.) Hollola   (LOHKON C C2.) Nurmijärvi 3-2
  18:45        
           
    URHEILUHALLI 2      
#   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
  KLO        
  9:20        
  10:00 Kipinä C   Sipoo C 3-4
  10:40 Liperpool F.C C.   URPO C  8-1
  11:20 Pirkkalan turistit C   Pipo C 6-3
  12:00 Porvoo C   OOPY Orimattila C 6-2
  12:40 OOPY Orimattila C   URPO C 1-0
  13:20 Porvoo C   Liperpool F.C C. 6-0
  14:00 URPO C   Porvoo C 1-7
  14:40 OOPY Orimattila C   Liperpool F.C C. 4-7
  15:20 Lammi-Tuulos C   Nurmijärvi C 0-4
  16:00 Pipo C   Kipinä C 0-9
  16:40 Onnenpyörä   Hudis 2-8
1 17:20 (LOHKON C A1.) Sipoo   (LOHKON C D2.) Liperpool 3-2
4 18:00 (LOHKON C C1.) Tuusula   (LOHKON C B2.) Matlarin e:t 3-2
  18:45        
           
    URHEILUHALLI 3      
    KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
# KLO        
  9:20        
  10:00 AfterSki   Loopy 4-2
  10:40 Hudis   MSV-Orivesi 1-11
  11:20 LahNa   Siili 1-6
  12:00 Lahden lukiot   Onnenpyörä 8-1
  12:40 Siili   Loopy 7-0
  13:20 Onnenpyörä   MSV-Orivesi 6-8
  14:00 LahNa   AfterSki 3-3
  14:40 Lahden lukiot   Hudis 2-3
  15:20 Loopy   LahNa 3-6
  16:00 MSV-Orivesi   Lahden lukiot 7-1
  16:40 Siili   AfterSki 8-2
  17:20        
           
    SUNNUNTAI      
           
    AREENA 2      
    KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
# KLO        
  9:00 Asikkala (N)   Heinola (N) 1-3
6 9:40 (LOHKON C A3.) Pirkkala   (LOHKON C B3.) Asikkala 1-2
10 10:20 (LOHKON D A1.) Siili   (LOHKON D D2.) Hudis 7-0
14 11:00 HÄV #2 Porvoo   HÄV #4 Matlarin e:t 5-0
18 11:40 VOI #1 Sipoo   VOI #3 Hollola 4-2
  12:20 HÄV #14 Matlarin e:t   HÄV #15 Liperpool 3-2
  13:00 VOI #10 Siili   VOI #11 LahNa 9-1
  13:40 VOI #18 Sipoo   VOI #19 Tuusula 2-1
  14:20        
           
    AREENA 3      
#   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
  KLO        
  9:00        
7 9:40 (LOHKON C C3.) Hyvinkää   (LOHKON C D3.) OOPY 1-2
11 10:20 (LOHKON D B1.)MSV Orivesi   (LOHKON D A2.) LahNa 2-3
15 11:00 HÄV #1 Liperpool   Häv #3 Nurmijärvi 3-4
19 11:40 VOI #2 Kipinä   VOI #4 Tuusula 1-2
  12:20 VOI #14 Porvoo   VOI #15 Nurmijärvi 6-1
  13:00 HÄV #10 Hudis   HÄV #11 MSV Orivesi 1-3
  13:40 HÄV #18 Hollola   HÄV #19 Kipinä 2-4
  14:20        
           
    URHEILUHALLI 2      
#   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
  KLO        
  9:00        
8 9:40 (LOHKON C A4.) Pipo   LOHKON C B4. Heinola 2-8
12 10:20 LOHKON D A3. AfterSki   LOHKON D B4. Onnenpyörä 6-4
  11:00 VOI #8 Heinola   VOI #9 Lammi 5-4
  11:40 VOI #6 Asikkala   VOI #7 Oopy 6-4
  12:20 VOI #12 After Ski   VOI #13 Loopy 1-0
  13:00        
  13:40        
           
           
    URHEILUHALLI 3      
#   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
  KLO        
  9:00        
9 9:40 (LOHKON CC4.) Lammi-Tuulos   (LOHKON C D4.) URPO 4-2
13 10:20 (LOHKON DB3.) Lahden lukiot   (LOHKON D A4.) Loopy 2-3
  11:00 HÄV #8 Pipo   HÄV #9 URPO 4-5
  11:40 HÄV #6 Pirkkala   HÄV #7 Hyvinkää 2-3
  12:20 HÄV #12 Onnenpyörä   HÄV #13 Lahden lukiot 3-5
  13:00