Navi
Open keidas / Opettajaliikunta / Salibandy / Opettajien salibandy 2016 tulokset

 

 

Opettajien salibandy 2016

 

   Lopulliset sijoitukset  
       
  A-sarja   N-Sarja
1. Luukkumaali Blues (A) 1. Heinola
2. Kangasalan kanuunat (A) 2. Asikkala
3. Pori (A)    
4. Kontiot (A)    
5. Raahe (A)    
6.  The Sons of Gepards, Ylivieska (A)    
       
  C-sarja   D-sarja
1. Heinola © 1. IBK Nokia (D)
2. Nurmijärvi © 2. URPO (D)
3. Pirkkalan turistit © 3. Orivesi (D)
4. Tuusula (C) 4. Kyrön Bandy (D)
5. Kipinä © 5. Seinäjoki (D)
6. Sipoo-Pornainen © 6. LahNa (D)
7. Lappeenranta © 7. Helsinki Koillinen (D)
8. Ylöjärvi © 8. Imatran Sählärit (D)
9. Porvoo © 9. Hollola (D)
10. Hyvinkää © 10. Raseborg (D)
11. Matlarin enkelit © 11. KeKlu Orimattila (D)
12. Afterski ©    
13. Kouvolan OAY ©    
14. Liperpool F.C. ©    
15. Asikkala ©    
16. Lammi-Tuulos ©    
      LAUANTAI      
             
      AREENA 2      
  #   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
    KLO        
    9:20        
N   10:00 Heinola (N)   Asikkala (N) 2-0
D   10:40 Imatran Sählärit (D)   LahNa (D) 1-1
D   11:20 Kyrön Bandy (D)   KeKlu Orimattila (D) 7-4
A   12:00 Pori (A)    The Sons of Gepards (A) 11-1
A   12:40 Raahe (A)   Kontiot (A) 1-5
A   13:20  The Sons of Gepards (A)   Kangasalan kanuunat (A) 2-8
A   14:00 Pori (A)   Luukkumaali Blues (A) 0-3
A   14:40 Kangasalan kanuunat (A)   Kontiot (A) 4-0
A   15:20 Raahe (A)   Pori (A) 2-7
A   16:00  The Sons of Gepards (A)   Luukkumaali Blues (A) 2-6
A   16:40 Kangasalan kanuunat (A)   Raahe (A) 2-1
A   17:20 Kontiot (A)   Luukkumaali Blues (A) 2-8
C 1-8 1 18:00 Kipinä (C)   Tuusula (C) 1-2
D 1-8 2 18:45 Kyrön Bandy (D)   Helsinki-Koillinen (D)  3-2
             
      AREENA 3      
  #   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
    KLO        
    9:20        
C   10:00 Lappeenranta ©   Kipinä © 1-5
C   10:40 Pirkkalan turistit ©   Nurmijärvi © 0-3
C   11:20 Lammi-Tuulos ©   Afterski © 1-3
C   12:00 Porvoo ©   Kouvolan OAY © 5-1
C   12:40 Afterski ©   Kipinä © 2-5
C   13:20 Kouvolan OAY ©   Nurmijärvi © 2-5
C   14:00 Lammi-Tuulos ©   Lappeenranta © 0-3
C   14:40 Porvoo ©   Pirkkalan turistit © 1-2
C   15:20 Kipinä ©   Lammi-Tuulos © 5-0
C   16:00 Nurmijärvi ©   Porvoo © 2-1
C   16:40 Afterski ©   Lappeenranta © 1-3
C   17:20 Kouvolan OAY ©   Pirkkalan turistit © 3-3
C 1-8 3 18:00 Nurmijärvi (C)   Ylöjärvi (C)  4-1
D 1-8 4 18:45 IBK Nokia (D)   Lahna (D) 7-2
             
      URHEILUHALLI 2      
  #   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
    KLO        
    9:20        
C   10:00 Hyvinkää ©   Sipoo-Pornainen © 4-4
C   10:40 Heinola ©   Tuusula (C) 3-4
C   11:20 Liperpool F.C. ©   Ylöjärvi © 4-4
C   12:00 Asikkala ©   Matlarin enkelit © 1-5
C   12:40 Ylöjärvi ©   Sipoo-Pornainen © 5-5
C   13:20 Matlarin enkelit ©   Tuusula (C) 3-2
C   14:00 Liperpool F.C. ©   Hyvinkää © 1-4
C   14:40 Asikkala ©   Heinola © 2-12
C   15:20 Sipoo-Pornainen ©   Liperpool F.C. © 5-3
C   16:00 Tuusula (C)   Asikkala © 3-1
C   16:40 Ylöjärvi ©   Hyvinkää ©  4-3
C   17:20 Matlarin enkelit ©   Heinola © 2-6
C1-8 5 18:00 Sipoo-Pornainen (C)   Porvoo (C) 2-3
D 1-8 6 18:45 URPO (D)   Imatran Sählärit (D) 3-2
             
      URHEILUHALLI 3      
      KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
  # KLO        
D   9:20 Helsinki Koillinen (D)   Hollola (D) 5-1
D   10:00 URPO (D)   Orivesi (D) 4-3
D   10:40 Raseborg (D)   IBK Nokia (D) 2-15
D   11:20 Orivesi (D)   Helsinki Koillinen (D) 5-3
D   12:00 IBK Nokia (D)   LahNa (D)  7-3
D   12:40 Seinäjoki (D)   Kyrön Bandy (D) 2-2
D   13:20 Raseborg (D)   Imatran Sählärit (D) 0-3
D   14:00 KeKlu Orimattila (D)   Seinäjoki (D) 1-4
D   14:40 LahNa (D)   Raseborg (D) 6-1
D   15:20 URPO (D)   Hollola (D) 2-5
D   16:00 IBK Nokia (D)   Imatran Sählärit (D) 3-2
D   16:40 Hollola (D)   Orivesi (D) 2-4
D   17:20 Helsinki Koillinen (D)   URPO (D) 2-3
C1-8 7 18:00 Heinola (C)   Lappeenranta (C) 3-1
D 1-8 8 18:45 Seinäjoki (D)   Orivesi (D) 1-3
             
      SUNNUNTAI      
             
      AREENA 2      
      KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
  # KLO        
    9:00        
A   9:40 Pori (A)   Kontiot (A) 5-0
D1-4 9 10:20 Kyrön bandy (D)   IBK Nokia (D) 3-4
D5-8 13 11:00 Helsinki-Koillinen (D)   Lahna (D)  1-4
C1-4 17 11:40 Tuusula (C)    Nurmijärvi (C)  0-3
A   12:20 Kontiot (A)    The Sons of Gepards (A) 6-3
N   13:00 Asikkala (N)   Heinola (N) 0-5
D1-2   13:40 IBK Nokia (D)   URPO (D) 4-0
C1-2   14:20 Nurmijärvi (C)   Heinola (C) 1-3
             
      AREENA 3      
  #   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
    KLO        
A   9:00  The Sons of Gepards (A)   Raahe (A)  2-7
C13-16 10 9:40 Lammi-Tuulos (C)   Kouvolan OAY (C) 2-7
D1-4 14 10:20 URPO (D)   Orivesi (D) 1-0
C5-8 18 11:00 Kipinä (C)    Ylöjärvi (C)  6-0
C1-4 21 11:40 Pirkkalan turistit (C)   Heinola (C)  0-3
A   12:20 Luukkumaali Blues (A)   Raahe (A) 2-2
D5-6   13:00 Seinäjoki (D)   Lahna (D) 7-2
D3-4   13:40 Kyrön bandy (D)   Orivesi (D) 4-5 rl.
C3-4   14:20 Tuusula (C)   Pirkkalan turistit (C) 2-3 rl
             
             
      URHEILUHALLI 2      
  #   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
    KLO        
    9:00        
C13-16 11 9:40 Liperpool F.C. (C)   Asikkala (C) 3-2
C9-12 15 10:20 Afterski (C)   Porvoo (C) 3-10
C5-8 19 11:00 Sipoo-Pornainen (C)   Lappeenranta (C) 7-4
D5-8 22 11:40 Imatran sählärit (D)   Seinäjoki (D) 1-9
C13-14   12:20 Kouvolan OAY (C)   Liperpool F.C. (C) 7-4
D7-8   13:00 Helsinki Koillinen (D)   Imatran sählärit (D) 8-2
C9-10   13:40 Porvoo (C)   Hyvinkää (C) 3-2 rl.
C5-6   14:20 Sipoo-Pornainen (C)   Kipinä (C) 5-7
             
      URHEILUHALLI 3      
  #   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
    KLO        
    9:00 Luukkumaali Blues (A)    Kangasalan kanuunat (A) 1-0
D 9-11 12 9:40 Hollola (D)   Raseborg (D) 5-0
C9-12 16 10:20 Hyvinkää (C)   Matlarin enkelit (C) 4-2
D9-11 20 11:00 Raseborg (D)   KeKlu Orimattila (D) 6-4
A   11:40 Kangasalan kanuunat (A)   Pori (A) 3-2
D9-11 24 12:20 KeKlu Orimattila (D)   Hollola (D) 2-5
C15-16   13:00 Asikkala (C)   Lammi-Tuulos (C) 4-2
C11-12   13:40 Afterski (C)   Matlarin Enkelit (C) 3-8
C7-8   14:20 Ylöjärvi (C)   Lappeenranta (C) 1-2

 

A-SARJA                
LOHKO A OTT VOI TAS HÄV PIS TM PM ME
Luukkumaali Blues (A) 5 4 1 0 9 20 6 14
Kangasalan kanuunat (A) 5 4 0 1 8 17 6 11
Pori (A) 5 3 0 2 6 25 9 16
Kontiot (A) 5 2 0 3 4 13 21 -8
Raahe (A) 5 1 0 3 2 13 18 -5
 The Sons of Gepards, Ylivieska (A) 5 0 0 4 0 10 38 -28

 

 Lauantain alkulohkot

C-SARJA                
LOHKO A OTT VOI TAS HÄV PIS TM PM ME
Kipinä © 3 3 0 0 6 15 3 12
Lappeenranta © 3 2 0 1 4 7 6 1
Afterski © 3 1 0 2 2 6 9 -3
Lammi-Tuulos © 3 0 0 3 0 1 11 -10
                 
LOHKO B OTT VOI TAS HÄV PIS TM PM ME
Nurmijärvi © 3 3 0 0 6 10 3 7
Pirkkalan turistit © 2 1 1 1 3 5 7 -2
Porvoo © 3 1 0 2 2 7 5 2
Kouvolan OAY © 3 0 1 2 1 6 13 -7
                 
LOHKO C OTT VOI TAS HÄV PIS TM PM ME
Sipoo-Pornainen © 3 1 2 0 4 14 12 2
Ylöjärvi © 3 1 2 0 4 13 12 1
Hyvinkää © 3 1 1 1 3 12 8 4
Liperpool F.C. © 3 0 1 2 1 8 13 -5
                 
LOHKO D OTT VOI TAS HÄV PIS TM PM ME
Heinola © 3 2 0 1 4 21 8 13
Tuusula (C) 3 2 0 1 4 9 7 2
Matlarin enkelit © 3 2 0 1 4 10 9 1
Asikkala © 3 0 0 3 0 4 20 -16
                 
                 
                 
D-SARJA                
LOHKO A OTT VOI TAS HÄV PIS TM PM ME
Kyrön Bandy (D) 2 2 0 0 4 10 6 4
Seinäjoki (D) 2 1 0 1 2 6 4 2
KeKlu Orimattila (D) 2 0 0 2 0 5 11 -6
                 
LOHKO B OTT VOI TAS HÄV PIS TM PM ME
IBK Nokia (D) 3 3 0 0 6 25 7 18
Imatran Sählärit (D) 3 1 1 1 3 6 4 2
LahNa (D) 3 1 1 1 3 10 9 1
Raseborg (D) 3 0 0 3 0 3 24 -21
                 
LOHKO C OTT VOI TAS HÄV PIS TM PM ME
URPO (D) 3 2 0 1 4 9 10 -1
Orivesi (D) 3 2 0 1 4 12 9 3
Helsinki Koillinen (D) 3 1 0 2 2 8 6 7
Hollola (D) 3 1 0 2 2 8 11 -3