Navi
Open keidas / Opettajaliikunta / Salibandy / Opettajien salibandy 2019

opettajien salibandy 2019

Vierumäki 2.-3.11.2019

Lopulliset sijoitukset:

Naiset: Miehet:
1. Heinola 1. Lappeenranta
2. Asikkala 2. The Sons of Gepards
  3. Luukkumaali Blues, lahti
  4. Kangasalan Kanuunat
C-sarja: D-sarja:
1. Riistavesi
2. Heinola
3. Kipinä
4. Iisami
5. Tuusula
6. Asikkala
7. Hollola
8. XXL Hyrpa
9. Matlarin Enkelit
10. Sipoo
11. Nurmijärvi
12. Porvoo
13. Pirkkalan turistit
14. Oopy
15. Lammi-Tuulos
16. LahNa
1. Iisalmi
2. Taistelevat Metsot
3. Simppari
4. Loopy
5. Kuopio
6. After Ski
7. URPO
8. Orivesi


Otteluohjelma

      LAUANTAI      
      AREENA 2      
  #   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
    KLO        
A   10:00 The Sons of Gepards, Yliv.   Luukkumaali Blues 3-1
A   10:40 Kangasalan Kanuunat   Lappeenranta 1-2
A   11:20 Lappeenranta   Luukkumaali Blues 5-1
A   12:00 Kangasalan Kanuunat   The Sons of Gepards, Yliv. 4-3
C   12:40 Nurmijärvi C   Lammi-Tuulos C 2-1
A   13:20 Luukkumaali Blues   Kangasalan Kanuunat 3-3
C   14:00 Nurmijärvi C   Kipinä C 1-5
A   14:40 Lappeenranta   The Sons of Gepards, Yliv. 3-6
A 3-4   15:20 Kangasalan Kanuunat   Luukkumaali Blues 2-4
C   16:00 Liperpool C   Sipoo C 5-2
A 1-2   16:40 The Sons of Gepards, Yliv.   Lappeenranta 1-5
C1-8 4 17:20 C C1. Riistavesi   C B2. Hollola 4-0
C 1-8 2 18:00 C D1. Kipinä   C A2. Asikkala  
             
      AREENA 3      
  #   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
    KLO        
N   9:20 Heinola (N)   Asikkala (N) 2-1
C   10:00 Kipinä C   XXL Hyrpa C 1-1
C   10:40 LahNa C   Asikkala C 3-3
C   11:20 Pirkkalan turistit C   Heinola C 1-4
C   12:00 Liperpool C   LahNa C 7-3
C   12:40 Heinola C   Hollola C 3-3
C   13:20 Pirkkalan turistit C   Porvoo C 1-2
C   14:00 Lammi-Tuulos C   XXL Hyrpa C 2-4
C   14:40 Asikkala C   Liperpool C 1-2
C   15:20 Hollola C   Pirkkalan turistit C 2-2
C   16:00 Lammi-Tuulos C   Kipinä C 2-5
C   16:40 Heinola C   Porvoo C  4-3
C 1-8 3 17:20 C B1. Heinola   C C2. Tuusula 3-2 vl
             
      URHEILUHALLI 2      
  #   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
    KLO        
C   9:20 Tuusula C   Oopy C 10-1
C   10:00 Porvoo C   Hollola C 2-3
C   10:40 Matlarin enkelit C   Tuusula C 0-3
C   11:20 Oopy C   Riistavesi C 0-5
C   12:00 Riistavesi C   Tuusula C 4-3
C   12:40 Oopy C   Matlarin enkelit C 3-4
C   13:20 Sipoo C   Asikkala C 3-4
C   14:00 Riistavesi C   Matlarin enkelit C 6-2
C   14:40 LahNa C   Sipoo C 2-4
C   15:20 XXL Hyrpa C   Nurmijärvi C 5-4
D   16:00 Loopy D   SBJ Taistelevat Metsot D 0-6
    16:40 VARALLA   VARALLA  
C1-8 1 17:20 C A1. Liperpool   C D2. XXL Hyrpa 9-4
    18:00        
    18:45        
             
      URHEILUHALLI 3      
      KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE  
  # KLO       TULOS
    9:20        
D   10:00 Iisalmi D   Simppari D 5-0
D   10:35 SBJ Taistelevat Metsot D   After ski D 5-3
D   11:10 Kuopio D   Simppari D 4-5
D   11:45 URPO D   Iisalmi D 2-4
D   12:20 Orivesi D   SBJ Taistelevat Metsot D 0-2
D   12:55 After ski D   Loopy D 2-3
D   13:30 Kuopio D   URPO D 4-1
D   14:05 Loopy D   Orivesi D 2-2
D   14:40 Simppari D   URPO D 4-1
D   15:15 Kuopio D   Iisalmi D 2-5
D   15:50 After ski D   Orivesi D 3-2
    16:25        
             
      SUNNUNTAI      
      AREENA 2      
      KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
  # KLO        
N   9:00 Asikkala (N)   Heinola (N) 1-1
C9-12 6 9:40 C A3. Sipoo   C B3. Porvoo 3-1
C5-8 14 10:20 HÄV #2 Asikkala   HÄV #4 Hollola 3-2
D1-4 10 11:00 D A1. Iisalmi   D B2. Loopy 4-0
C1-4 18 11:40 VOI #1 Liperpool   VOI #3 Heinola 2-3 vl
C7-8   12:20 HÄV #14 Hollola   HÄV #15 XXL Hyrpa 7-1
D1-2   13:00 VOI #10 Iisalmi   VOI #11 SBJ Taistelevat Metsot 4-0
C1-2   13:40 VOI #18 Heinola   VOI #19 Riistavesi 0-1
             
      AREENA 3      
  #   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
    KLO        
C9-12 7 9:40 C C3. Matlarin enkelit   C D3. Nurmijärvi 3-2
C5-8 15 10:20 HÄV #1 Hyrpa   HÄV #3 Tuusula 1-8
D1-4 11 11:00 D B1. SBJ Taistelevat Metsot   D A2. Simppari 5-2
C1-4 19 11:40 VOI #2 Kipinä   VOI #4 Riistavesi 1-4
C5-6   12:20 VOI #14 Asikkala   VOI #15 Tuusula 0-4
D3-4   13:00 HÄV #10 Loopy   HÄV #11 Simppari 3-6
C3-4   13:40 HÄV #18 Liperpool   HÄV #19 Kipinä 2-3
             
      URHEILUHALLI 2      
  #   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
    KLO        
D 5-8 16 9:40 D A3. Kuopio   D B4. Orivesi 7-2
C13-16 8 10:20 C A4. LahNa   C B4. Pirkkalan turistit 1-3
D 5-6   11:00 VOI #16 Kuopio   VOI #17 After ski 6-1
C13-14   11:40 VOI #8 Pirkkalan turistit   VOI #9 Oopy 5-1
C9-10   12:10 VOI #6 Sipoo   VOI #7 Matlarin Enkelit 2-3
             
             
      URHEILUHALLI 3      
  #   KOTIJOUKKUE   VIERASJOUKKUE TULOS
    KLO        
D5-8 17 9:40 D B 3. After ski   D A4. Urpo 8-5
C13-16 9 10:20 C C4. Oopy   C D4. Lammi-Tuulos 2-1
D 7-8   11:00 HÄV #16 Orivesi   HÄV #17 URPO 1-4
C15-16   11:40 HÄV #8 LahNa   HÄV #9 Lammi-Tuulos 3-4
C11-12   12:10 HÄV #6 Porvoo   HÄV #7 Nurmijärvi 1-6